+380673870816 +380673870816

У Рівному визначили 100 кращих товарів області

Конкурс "100 кращих товарів України" проходить під патронатом Президента України щорічно, починаючи з 2003 року. Організатором регіонального етапу на Рівненщині стало Державне Підприємство "Рівнестандартметрологія". Участь у ньому взяло 94 підприємства області. А переможців визначали у п’яти номінаціях: "продовольчі товари", "промислові товари для населення", "товари виробничо-технічного призначення", "художні промисли і роботи" та "послуги". 

Як зазначив генеральний директор "Рівнестандартметрології" Анатолій Камінський, в наш час, коли у світі панує фінансово-економічна криза, підприємцям залишатися на плаву доволі важко.

Анатолій Камінський, генеральний директор ДП "Рівнестандартметрологія":

- Я не заздрю виробникам, бо знаю, що таке сьогодні виробити новий вид продукції, щоб вона не лежала в складі, щоб вона користувалася попитом, щоб від неї був якийсь економічно-фінансовий зиск.

Продукцію, яка була представлена, конкурсна комісія оцінувала за такими критеріями: якість, безпечність, конкурентоспроможність, попит на продукцію, наявність сертифікованої системи управління якістю, рівень рекламного супроводу, відсутність претензій від контролюючих органів. У номінації "робота та послуги, які виконуються у побутовій та виробничій сферах" перемогу отримало 11 підприємств. Одним з них стало і ТзОВ "Санком-Рівне", яке здійснює вивезення твердих побутових відходів, великогабаритного та будівельного сміття.

Святослав Євтушенко, директор ТзОВ "Санком-Рівне":

- Дуже приємно, що зайняли перше місце, якщо раніше я думав, що найбільше досягнення підприємства те, що Антимонопольний комітет оштрафував нас, визначивши нас монополістами в місті Рівному, то тепер Держстандарт визначив нас найкращим підприємством, то це дуже приємно.

Деякі переможці регіонального рівня конкурсу представили Рівненщину на загальнодержавному рівні. Зокрема, десять з них увійшли у сотню найкращих в Україні. Таким стало ТзОВ "Меблі-Каприз", яке відоме на ринку виробництва м’яких та корпусних меблів більше 10 років.

Світлана Годинюк, директор ТзОВ "Меблі-Каприз":

- Ми вже не вперше приймаємо участь у таких конкурсах. Я вдячна людям, які його організовували, що вони дають можливість, щоб нас знали не тільки на Рівненщині, а й в Україні. І ще завдяки нашим працівникам ми можемо приносити тепло і затишок в оселі громадян. 

За словами генерального директора "Рівнестандартметрології" Анатолія Камінського, з кожним роком у Рівненській області в конкурсі якості беруть участь все більше підприємств. Відтак, рівненські виробники можуть впевнено конкурувати з відомими українськими та світовими брендами.

Схожі статті