+380673870816 +380673870816

У Рівному вивезення твердих побутових відходів вивели із переліку загальних комунальних послуг

На черговому засіданні члени Рівненського міськвиконкому говорили про недоліки та проблеми, які супроводжують міську програму імунопрофілактики та захисту населення, а також розмірковували над тим, в результаті чого рівняни отримуватимуть окрему квитанцію за оплату вивезення твердих побутових відходів.

В порядку денному засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради було представлено шістнадцять питань, втім особливу увагу на себе звернула міська програма імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки. А саме на невиконання плану щеплень із ряду інфекцій минулоріч. Начальник управління охорони здоров’я Рівненського міськвиконкому Михайло Стичишин розповів, що це пов’язане із нерегулярністю поставок препаратів та їх нестачею у самій столиці, відтак за деякими інфекціями у Рівному план виконали лише на 30 відсотків. За його словами, у цьому році така тенденція збереглася.

Михайло Стичишин, начальник управління охорони здоров’я Рівненського міськвиконкому:


- Надходять зараз листи з Міністерства охорони здоров’я, щоб міська влада брала на себе фінансування цих вакцин. Але їх недостатньо просто в Україні і навіть, якщо будуть кошти, ми їх закупити не зможемо, це по-перше, а по-друге, фінансувати одне і те саме з двох бюджетів, також згідно бюджетного кодексу -  заборонено.

Під час розгляду цієї теми членами міськвиконкому також піднялося питання щеплення працівників медичної галузі від грипу та гепатиту. В результаті створили протокольне доручення щодо вивчення можливості передбачення коштів у бюджеті на такі процедури.

Андрій Грещук, секретар Рівненської міської ради:

- Це питання є дуже важливим, очевидно насамперед для працівників медичної галузі, тому, я думаю, це питання буде вивчатися і якщо кошти будуть, то ми це передбачимо на 2013 рік. Це питання очевидно будемо вивчати.

Говорили під час засідання і про встановлення режимів роботи закладів суб’єктів підприємницької діяльності. Зокрема від членів міськвиконкому прозвучала пропозиція обмежити в нічний час продаж спиртних напоїв у цілодобовому супермаркеті "Сільпо" в районі автовокзалу. Цей пункт питання відправили на довивчення, аби перевірити можливість таких маніпуляцій.  

Цього дня члени міськвиконкому вивели із переліку загальних комунальних послуг вивезення твердих побутових відходів. Цю послугу члени міськвиконвому відокремили ще у грудні, утім дію рішення відтермінували до прийняття побудинкових тарифів.

Володимир Лапюк, заступник начальника управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому:

- Ми надаємо можливість працювати підприємствам напряму з користувачами, тобто з мешканцями Рівного. Як підприємство спрацює, то те воно і буде мати. Воно не буде залежати від ЖКП і буде працювати без посередників. Це дає їм шанс працювати відповідно до своїх можливостей і надавати кращі послуги.

Окрема квитанція за вивезення сміття ніяк не позначиться на гаманцях рівнян, тарифи наразі не підніматимуться. Принаймні так запевнили члени міськвиконкому.

Схожі статті