04.03.2024, 14:33
274
У Рівному від коронавірусу померли дві літні жінки
![](/img/1000/20240304_5858.jpg)
Впродовж останніх семи днів в області зареєстрували 10003 випадки захворювання на ГРВІ та грип.
Це на 6,5% менше від попереднього тижня та на чверть - ніж місяць тому. Разом з тим, епідемпоріг на Рівненщині залишається високим – перевищує на 42,3%.
На жаль, зареєстровано 2 летальних випадки серед пацієнтів з діагнозом COVID-19. Померли дві літні жінки з Рівного. Обидві не були вакциновані та мали супутні захворювання.
«Рушієм епідпроцесу залишається дитяче населення – майже дві третіх. На сьогодні 19 шкіл Рівненщини працюють дистанційно, - розповіла завідувачка відділу епіднагляду центру Юлія Терентьєва.- Прогнозуємо, що захворюваність буде і надалі спадати. Ближче до середини березня очікуємо зниження епідемпорогу».