+380673870816 +380673870816

У Рівному після капітального ремонту розпочав свою роботу другий поверх поліклініки УМВС

На урочистій події зібралися не лише працівники відомчого медичного закладу, керівництво управління та міськрайвідділів, а й ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ. 

Відкриття другого поверху поліклініки є особливо приємним для людей похилого віку, які не одне десятиліття віддали службі в міліції. Вони отримали можливість якісного лікування в найсучасніших умовах. Саме поява другого поверху поліклініки значно розширила низку медичних послуг для своїх пацієнтів.

Володимир Якимець, завідувач сектору медичного забезпечення поліклініки УМВС в Рівненській області:

- Це дало можливість запустити діагностичні кабінети, рентгенологічний, флюорографічний, стоматологічний кабінети та клініко-діагностичну лабораторію. Згодом, поліклініку планують забезпечити новим обладнанням для надання якісної медичної допомоги працівникам органів внутрішніх справ, їхнім сім’ям, пенсіонерам, ліквідаторам на ЧАЕС.

Окрім оновленого другого поверху приміщення, відвідувачі закладу зможуть скористатися послугами нової аптеки, у якій при купівлі ліків ветеранам та пенсіонерам ОВС надаватиметься десятивідсоткова знижка. А це для пенсіонерів внутрішніх справ досить суттєво.

Іван Гончаренко, ветеран внутрішніх справ:

- Я вже тут старожил і знаю цю поліклініку, в якому вона стані знаходилася і в якому вона тепер. Я дуже вдячний керівництву управління УМВС, зокрема Василю Івановичу Лазутку, який доклав максимум зусиль, щоб привести це приміщення поліклініки у відповідний вигляд.

Попереду ще чимало необхідно зробити, аби в цій поліклініці мали можливість належно лікуватися правоохоронці та ветерани. За інформацією головного міліціонера Рівненщини, є всі підстави для реалізації запланованого.

Василь Лазутко, начальник УМВС України в Рівненській області:

- Цей урочистий захід є яскравим прикладом того, що ми не стоїмо на місці, знаємо і вирішуємо проблеми співробітників, пенсіонерів внутрішніх справ та їх сімей. Ще в грудні минулого року ми здали в експлуатацію перший поверх поліклініки. До Дня Конституції ми відкрили другий поверх медичного закладу, і маю надію, що до Дня незалежності України відновимо і третій. 

Відтак, сьогодні у поліклініці мають можливість лікуватися працівники УМВС, їхні сім’ї, ліквідатори аварії на ЧАЕС, ветерани внутрішніх справ.

 

Схожі статті