+380673870816 +380673870816

У Рівному перехрестя вулиць Приходька-Соломії Крушельницької нарекли місцем концентрації ДТП

У Рівному перехрестя вулиць Приходька-Соломії Крушельницької нарекли місцем концентрації ДТП. Та схоже на те, що уже найближчим часом показники чималої, досі кількості аварій саме на цьому місці, таки можуть впасти. 

Трохи більше як за три роки на перехресті вулиць Приходька-Соломії Крушельницької трапилося 17 дорожньо-транспортних пригод, 10 людей отримали травми різного ступеня важкості. На щастя, загиблих не було. Місцевий мешканець одного з тутешніх приватних будинків Леонід за кермом 5 років. Перетинає своєю автівкою це перехрестя майже щодня. Він розповів, що нерідко і сам ледь не ставав учасником аварії.

Відсутність належного освітлення - це ще один фактор, на думку Леоніда, який створює умови для зіткнень автотранспорту на швидкості. За його словами, саме це перехрестя водії не можуть розгледіти у темряві.

А от в обласному Відділі ДАІ розповіли, що винні самі водії, мовляв, не звертають уваги на дорожні знаки. Востаннє на цьому перехресті дорожньо-транспортна пригода із потерпіли трапилася декілька тижнів тому. Тоді не розминулися "Фольцваген" та "Рено".

Після цієї дорожньо-транспортної пригоди тут намалювали розмітку, поклали лежачий поліцейський, щоправда бетонний. На резиновий у міському бюджеті забракло коштів. Місцеві мешканці не раз висували пропозицію встановити тут світлофор. Представники міської влади кажуть, що тут це не доречно.

Намальована розмітка, додаткові дорожні знаки, лежачий поліцейський – у ДАІ розповіли, що це повинно вплинути на кількість ДТП саме на цьому місці. Втім, уже за 200 метрів схоже перехрестя та схожі проблеми. Щоправда, досі за останній час резонансних аварій тут поки не було, - розповів депутат міської ради Олександр Курсик. Адже ці вулиці знаходяться у його виборчому окрузі.

Уже на найближчій сесії Рівнеради депутат пообіцяв підняти це питання. А от чи стануть водії уважніші у зв’язку з оновленими, так званими регуляторами дорожнього руху, на нещасливому досі перехресті вулиць Приходька-Соломії Крушельницької, слідкуйте у подальших випусках програми "Надзвичайна ситуація".


NS_120515_DTP по sferadesigner

Схожі статті