+380673870816 +380673870816

У Рівному кастинг талантів влаштували продюсерський центр "Eurasia vision Art" та ресторан "Європа"

Справжнісінький кастинг днями влаштували представники продюсерського центру "Eurasia vision Art" та ресторану "Європа" у Рівному. Ця подія об’єднала талановитих мешканців нашого міста, які володіють акторськими, вокальними та хореографічними здібностями. 

Золотий режисер:

- Ціль кастингу - показати, що в Рівному є таланти і розповісти про ресторан "Європа", про те, що це яскравий заклад і тут можна побачити неабиякі таланти.

Під час кастингу уважне та артистичне журі, у складі якого були і непередбачуваний фокусник-ілюзіоніст, і жива статуя "Золотого режисера" та арт-директор ресторанів "Європа" та "Іоланта" визначали найталановитіших рівнян. В перспективі найкращі учасники кастингу отримають можливість співпрацювати з продюсерським центром "Eurasia vision Art", що функціонує на базі кіностудії імені Олександра Довженка, а також стати учасниками багатьох незабутніх та яскравих шоу, що проходять в ресторанах "Європа" та "Іоланта", іншими словами, знайти собі цікаву та неординарну роботу.

Антоніна Кічун, арт-директор ресторанів "Європа" та "Іоланта":

- Мені насамперед хотілося подякувати керівництву ресторанів "Іоланта" та "Європи" за те, що вони сприяють і допомагають молоді, підтримують її і вірять, що в Рівному є багато талановитих людей і наш кастинг це довів.

Lucky Spirit:

- Кастинг дає інформацію про ті таланти, які відвідали захід. Інформація буде в нашій базі і в базі продюсерського центру.

Під час прослуховування свої здібності демонстрували не лише учасники дійства. Справжнє шоу презентувало й талановите журі. Після плідних відборів, представники компанії "Eurasia vision Art" вирушили до центру міста розважати та знайомитися з рівнянами. Диво-фокусник та живі статуї, які завмирали і виблискували на сонці, привернули значну увагу мешканців та гостей міста. 

Аліна, рівнянка:

- Насправді я прийшла подивитися, що тут відбувається, бо побачила живі статуї. По телебаченні я бачила їх, а в нас в Рівному – ні. Креативно. Молодці. Супер.

Кастинги в Рівному принесли свій врожай талантів та довели, що наше місто багате на неординарних та яскравих особистостей і найголовніше, їх є кому підтримати.

Схожі статті