+380673870816 +380673870816

У прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу виховуються майже 10 тисяч дітей-сиріт

Кабінет Міністрів України 21 грудня прийняв розпорядження "Про затвердження додаткового розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом "гроші ходять за дитиною". Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.  
     Як підкреслив перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Надрага, який представив проект акта на засіданні Уряду, необхідність прийняття розпорядження обумовлена додатковим влаштуванням у період з вересня по листопад 2011 року 305 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, та фінансовим забезпеченням вже функціонуючих таких сімей.  
     Загалом, за інформацією Мінсоцполітики, станом на 1 грудня у прийомних сім`ях та дитячих будинках сімейного типу виховуються 9740 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Урядовим рішенням - для фінансового забезпечення цих сімей - виділено за рахунок залишку нерозподіленого резерву коштів субвенції.

Схожі статті