+380673870816 +380673870816

У Луцьку студент позарився на сумку одногрупниці

Сергій (ім’я змінене з етичних міркувань) вчився на другому курсі в одному з вищих професійних училищ обласного центру. Якось літнього вечора, знаходячись в адмінприміщенні училища, хлопець побачив на вікні жіночу сумку. У голові відразу визрів злочинний план: озирнувшись навколо і переконавшись, що поруч нікого немає, хлопець викрав чужу річ. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    У сумці був мобільний телефон, чоловічі джинсові штани, чоловіча футболка, інші речі. Своїми діями Сергій спричинив потерпілій матеріальну шкоду на загальну суму майже півтори тисячі гривень. Однак скористатися викраденими речами юнаку не вдалося. Хлопця затримали міліціонери, а викрадені речі повернули власниці. За даним фактом правоохоронці порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) КК України.
    Луцький міськрайонний суд визнав підсудного винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, та призначив йому покарання – один рік позбавлення волі. Однак на підставі ст. 105 КК України суд звільнив засудженого від відбуття призначеного за даним вироком покарання, передавши неповнолітнього під нагляд батьків строком на один рік.

Схожі статті