+380673870816 +380673870816

У кімнаті 15-річної дівчинки, яка повісилася на Рівненщині, знайшли безліч окультної літератури

У селі Луко Володимирецького району 15-річна дівчина, не бажаючи іти до школи, вирішила покінчити життя самогубством. 1 вересня вона мала б піти до 9-го класу, проте сісти за шкільну парту їй так і не судилося. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Як розповідають батьки померлої, донька ввечері 31 серпня пішла до себе в кімнату та зачинилася. Здається все було як завжди, проте рано-вранці, коли родичі будили дівча до школи - у відповідь ніхто не озивався. Відкривши двері кімнати, батьки оторопіли - їхня дочка повісилася, а на столі залишила записку. Рідні не раз чули висловлювання про небажання жити, проте батько, який найкраще спілкувався з дівчинкою, щораз переконував викинути ці дурні думки з голови.
     У школі розповіли, що померла навчалася добре, дисципліну не порушувала. Однак через вроджену ваду кісток ніжки, дівчинка сильно комплексувала.
     На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група райвідділу, а також керівництво управління МВС України в Рівненській області. Експерти, оглянувши кімнату померлої, виявили безліч книг про магію, хіромантію, карти Таро, анатомію людини. Досліджуючи речі дівчини, зокрема записи у її зошитах, правоохоронцям стало очевидним, що до свого прощання із життям дівчинка готувалася, а свої думки з цього приводу викладала на папері сумними, і до болі по-дитячому щирими тезами. У написанні прослідковується вплив на ще неокреплу дитячу свідомість культистської літератури.
     Заключення судмедекспертів підтвердили основну версію - самогубство вчинене шляхом самоудушення через повішання. Наразі правоохоронці проводять детальну перевірку та встановлюють усі обставини трагедії.

Схожі статті