+380673870816 +380673870816

У березні в Україну прибудуть чеські двоповерхові поїзди

Перший двосистемний електропоїзд виробництва Skoda Vagonka (Чехія) з’явиться в Україні вже у березні поточного року. Про це повідомила прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту.
    Заплановано, що 12 березня комісія Укрзалізниці буде приймати електропоїзди. Згідно з договором між Південною залізницею та компанією Skoda передбачено придбання двох двохсистемних двоповерхових електропоїздів, по 6 вагонів кожний. Другий поїзд прибуде в Україну у квітні поточного року. 
    Залізничники планують, що новий рухомий склад буде задіяний за маршрутом Харків – Дніпропетровськ – Донецьк та обслуговуватися на Південній залізниці у депо Харкова, яке спеціально облаштовано для нового пасажирського рухомого складу.
    Чеські поїзди розвиватимуть швидкість до 160 км/год, складатимуться з 6 вагонів, кожний з яких міститиме по 126 місць, загальна кількість місць – 626, корпус виконаний зі спеціального алюмінію. Передбачені місця першого та другого класів. Зокрема, другі поверхи двох вагонів будуть першого класу, решта – другого. Крім того, електропоїзди обладнані місцями для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями – в кожному поїзді по 4 підйомники для візків, спеціально облаштовані санітарні вузли. Подібні поїзди уже тривалий час успішно експлуатуються в Чехії та Литві.

Схожі статті