+380673870816 +380673870816

У 2012 році Укравтодор відремонтує 733 кілометрів сільських доріг

Цього року Державне агентство автомобільних доріг визначило пріоритетами своєї роботи підготовку доріг до Євро-2012, ремонт автошляхів за основними маршрутами, будівництво об'їздів великих міст, ремонт доріг місцевого значення, особливо у сільській місцевості. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.
    У цілому ж дорожники запланували цьогоріч виконати не менший обсяг робіт, ніж торік – передбачається відремонтувати, реконструювати та побудувати близько 2 тисяч км вітчизняних доріг.
    Так, до футбольного чемпіонату Євро-2012 дорожники підготували необхідну інфраструктуру вчасно. Зокрема було завершено будівництво і відкрито рух по складній Ясиноватській розв'язці, відремонтували й дороги на під'їздах до пунктів пропуску Шегині й Угринів у Львівській області (відтак, враховуючи відремонтовані торік дороги Львів-Краковець, Львів–Рава-Руська і дорога Київ-Ковель-Ягодин, то всього за новими дорогами під'їзд забезпечений до 6 автомобільних пунктів пропуску на кордоні з Польщею). 
    Також відкрито у повному обсязі рух чотирма смугами дороги Київ-Житомир: з жовтня 2011 року по червень поточного року на цій дорозі виконаний колосальний обсяг робіт - тільки асфальтобетонної суміші укладено 1,2 мільйонів тонн, а відповідно до технологічних вимог через 1-2 місяці тут буде укладено верхній шар покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону. До кінця жовтня цього року всі роботи на дорозі Київ-Житомир буде завершено.
    Закінчують дорожники й роботи по трасі Київ – Харків: від Борисполя до Лубен рух забезпечено чотирма смугами, а від Лубен до Харкова завершується ремонт і поширення асфальтобетонного покриття на окремих ділянках.
    Окрім цього, у 2012 році заплановано завершити роботи з ремонту дороги від траси Київ - Одеса до Миколаєва. Від Миколаєва до Херсона буде закінчено реконструкцію дороги за параметрами І категорії. Планується виконати ремонт 92 км дороги від Херсона до Сімферополя, що забезпечить проїзд від Києва до Криму відремонтованою дорогою. 
    Також цьогоріч значний обсяг робіт виконається по захисту кримських доріг від зсувів. Відповідно до доручень Президента й Уряду України триває будівництво автомагістралі з двома мостами через Дніпро в Запоріжжі, Південного обходу Дніпропетровська, четвертій черзі обходу Донецька; реконструюються ділянки доріг Дніпропетровськ - Донецьк, виконується ремонт дороги Решетилівка-Дніпропетровськ, Донецьк-Луганськ, Кіровоград-Миколаїв, а також на ділянках доріг за маршрутом Львів-Дніпропетровськ.
    Подбають дорожники й про автомобільні шляхи місцевого значення, аби забезпечити рівні права громадян на пересування незалежно від місцевості проживання. Зокрема, у 2012 році передбачається відремонтувати 733 км доріг у сільській місцевості.

Схожі статті