+380673870816 +380673870816

Судом розглянуто кримінальну справу про обвинувачення заступника начальника районного управління юстиції за фактом замаху на одержання хабара

Судом розглянуто кримінальну справу, порушену прокуратурою Рівненської області стосовно заступника начальника одного із районних управлінь юстиції – начальника відділу державної виконавчої служби за ч.2 ст.15, ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (закінчений замах на одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище). Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Як повідомлялося раніше, хабар у сумі 26 тисяч гривень вказана особа намагалася одержати через посередника за заниження на половину вартості описаного та арештованого майна одного із місцевих товариств з обмеженою відповідальністю та сприяння в подальшій купівлі об’єкту нерухомості на прилюдних торгах.
     Факт передачі посереднику частини хабара у сумі 10 тисяч гривень було викрито співробітниками Служби безпеки України в Рівненській області.
     Вироком суду посадовця державної виконавчої служби визнано винним у вчиненні вказаного злочину та засуджено до 5 років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на 2 роки з конфіскацією належного майна.
     Разом з тим, слід зазначити, що обвинувальний вирок суду не набрав законної сили, учасники судового процесу мають право його оскаржити в апеляційному порядку в передбачений законодавством термін.

Схожі статті