01.12.2011, 16:59
1941
Села Рівненщини газифікують
![](/img/1000/news2655.jpg)
До сіл Богданівка та Бриків Корецького району, де загалом налічується 350 дворів, підвели газопровід. Блакитний вогник запалив перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. Нині мешканці цих населених пунктів об’єднуються в кооперативи, щоб будувати вуличні мережі та підвести газ до власних будинкув. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
Тим часом підвідний газопровід до села, який сягнув понад 6 кілометрів, будували за кошти ПАТ "Рівнегаз". Обійшовся він майже у 2 мільйони гривень. Однак, це перша черга об’єкту, розповідають фахівці ПАТ "Рівнегаз". Загалом будівництво другої черги (а це ще майже 4 кілометри) дозволить газифікувати села Крилів та Черниця, де проживає більше 2 тисяч мешканців.