+380673870816 +380673870816

Розроблено концепцію закону, що удосконалить діяльність акціонерних товариств

Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР) розробила концепцію закону, що удосконалить діяльність акціонерних товариств на фондовому ринку. Відповідне рішення "Щодо концепції проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо удосконалення діяльності акціонерних товариств)" було прийняте на останньому засіданні регулятора, що мало місце 26 квітня 2012 року. Про це повідомила прес-служба Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку.
    Передусім концепція Закону розроблена задля підвищення ефективності та удосконалення корпоративного управління в акціонерних товариствах. Зокрема, концепцією пропонується можливі шляхи покращення корпоративних відносин вже на законодавчому рівні. Розроблено зміни до ряду кодексів та законів, що регулюють цей напрям діяльності в Україні. Зокрема, підвищення рівня корпоративного управління та корпоративної етики – це ключова задача Комісії. 
    Крім того, даний документ підготовлений з метою подальшої розробки законопроекту, що покликаний адаптувати Закон України "Про акціонерні товариства" до норм директив Європейського Союзу. Наразі документ розміщено на офіційному сайті регулятора, де всі зацікавлені можуть залишити свої коментарі та побажання; також концепція направлена на узгодження до профільних міністерств і відомств.

Схожі статті