+380673870816 +380673870816

Розпочав роботу Центр обслуговування платників податків ДПІ у Рівному

Центр обслуговування платників податків розміщено на першому поверсі приміщення адміністративного корпусу Державної податкової інспекції у Рівному. Про це повідомила прес-служба ДПІ у Рівному.
    В приміщенні центру для платників податків працюють 4 зали, де впроваджуються стандартизовані та прозорі форми і методи обслуговування платників податків, що дозволить досягнути нової моделі функціонування податкової служби, трансформацію її у провідний, високоефективний орган виконавчої влади.
     Розроблено Регламент роботи Центру обслуговування платників податків та графік роботи, у яких визначено порядок та терміни обігу документів між структурними підрозділами, що дозволяє в оптимальні терміни видавати документи платникам податків.
     У Центрі можна отримати такі послуги, як: адміністративні, зокрема отримати довідки та дозвільні документи, здати звітність; податкові консультації юридичним і фізичним особам; проведення звірок нарахованих та сплачених сум податків і зборів.
     У залах №1 та №2 проводиться приймання податкової звітності та вхідної кореспонденції. З метою запобігання черг працює 7 вікон для приймання звітності від юридичних та фізичних осіб, та 1 вікно - для вхідної кореспонденції. У залі №3 здійснюється видача довідок та дозвільних документів. Для зручності клієнтів у залі №4 встановлено столи для заповнення звітності, обладнано місця для очікування. 
     Центр обслуговування платників податків також обладнано плазмовим монітором, на якому постійно висвітлюється актуальна податкова інформація та транслюються відеоролики на податкову тематику. Крім того, Центр надає платникам ще й таку послугу, як безкоштовна видача сертифікованих ключів, завдяки яким будь-який платник зможе в електронному вигляді подавати свою звітність.

Схожі статті