24.05.2023, 16:03
472
Рівняни вишикувалися в чергу, щоб перевірити стан свого здоров'я (ВІДЕО)
![Рівняни вишикувалися в чергу, щоб перевірити стан свого здоров'я](/img/1000/20230524_5055.jpg)
Рівняни мали можливість безкоштовно перевірити свій стан здоров’я. На Театральній площі визначали рівень артеріального тиску, а також глюкози та холестерину в крові. Всі охочі мали можливість вакцинуватися від коронавірусу та дифтерії. На акції з нагоди Всеукраїнського тижня громадського здоров’я побували наші журналісти.