+380673870816 +380673870816

Рівненські піротехніки МНС успішно знешкодили 250-кілограмову бомбу у Сарнах

12 жовтня надзвичайно складна операція зі знешкодження 250-кілограмової авіаційної бомби була успішно завершена. Контролював ситуацію безпосередньо міністр МНС Віктор Балога. Про це повідомила прес-служба УМНС у Рівненській області.
     На час операції тимчасово призупинили роботу 51 організації та установи, в тому числі 4 школи та 2 дитячих садочки, відселили понад тисячу мешканців з 324 житлових будинків, привели в готовність сили швидкого реагування, створили резерв медикаментів та ліжко-місць в лікувальних закладах. 
     Потому піротехніки МНС перенесли смертельно небезпечну знахідку у спеціально підготовлений котлован на сусідній з місцем виявлення бомби ділянці. Щоб зменшити вплив вибухової хвилі бійці МНС вирили підземні канали, а саму яму залили водою та накрили твердим шаром землі. Лише після цього здійснили підрив.
     Внаслідок вибуху жоден з учасників операції не постраждав, навколишні будівлі та комунікації руйнувань не зазнали. На місці підриву утворилася воронка глибиною 2,5 та діаметром 10 метрів. Загалом, участь в операції приймали керівники місцевих органів влади, комунальні та аварійні служби району, 15 співробітників МНС та 14 правоохоронців.

Схожі статті