+380673870816 +380673870816

Рівненські митники ознайомили з технічними нововведеннями своїх білоруських колег

В рамках міжнародного співробітництва та співпраці Рівненські митники обмінялися досвідом та ознайомили технічними нововведеннями своїх білоруських колег. Про це повідомила прес-служба Рівненської митниці.
     Заступник начальника митниці – начальник митного поста "Пінськ" Рябцев Анатолій Іванович разом із заступником начальника Рівненської митниці Огородніком Олександром Олександровичем відвідали відділ митного оформлення №1 митного поста "Рівне-Центральний" Рівненської митниці. Тут українські митники продемонстрували своїм колегам з-за кордону як працюють системи відеоспостереження та автоматичного зчитування реєстраційних номерних знаків транспортних засобів.
    Особливу увагу білоруських колег привернули так звані "Інформаційні термінали". Рівненські митники на практиці продемонстрували процес митного оформлення за допомогою програмно-технічного модуля – від обробки вантажної митної декларації до присвоєння їй номеру та переведення в роботу інспектору підрозділу митного оформлення. Введення програмно-технічного комплексу "Інформаційний термінал" дозволило зменшити не лише вплив людського фактору на процес митного оформлення, а й скоротити час - між датою і часом подачі і датою присвоєння декларації номера не буде проходити більше однієї години, а загальний час оформлення експортно-імпортної операції не буде перевищувати 4 годин.

Схожі статті