Рівне готове надавати допомогу
![Фото з просторів інтернету](/img/1000/20220318_7983.46.33_.jpeg)
Рівненська центральна міська лікарня готова приймати поранених у російсько-українській війні бійців. Для цього у закладі спеціально створили відділення невідкладних станів.
Тут облаштовані реанімаційні палати, палати для важких пацієнтів, де готові боротися за кожне життя. За потреби постраждалих також можуть приймати й у інших відділеннях, які також оснащені необхідним медичним обладнанням.
Підготувались у лікарні і до надзвичайних ситуацій – на цей випадок обладнали підвал, де можуть надавати медичні послуги. Також у закладі запевнили, забезпечені усім необхідним для невідкладної допомоги тим, хто цього потребує.
Рівненські медики готові приймати пораненихРівненська центральна міська лікарня готова приймати поранених у російсько-українській війні бійців. Для цього у закладі спеціально створили відділення невідкладних станів. Тут облаштовані реанімаційні палати, палати для важких пацієнтів, де готові боротися за кожне життя. За потреби постраждалих також можуть приймати й у інших відділеннях, які також оснащені необхідним медичним обладнанням. Підготувались у лікарні і до надзвичайних ситуацій – на цей випадок обладнали підвал, де можуть надавати медичні послуги. Також у закладі запевнили, забезпечені усім необхідним для невідкладної допомоги тим, хто цього потребує.
Posted by Рівненська міська рада on Friday, March 18, 2022