06.04.2011, 12:29
1019
Птах зупинив другий енергоблок на Рівненській АЕС
![](/img/1000/news345.jpg)
Минулої доби дією електричного захисту на Рівненській АЕС зупинили другий енергоблок. Причиною спрацювання диференційованого захисту ошиновки стало можливе потрапляння стороннього предмета, принесеного птахом. Про це повідомила прес-служба Рівненської АЕС.
Оцінка ситуації за Міжнародною шкалою ядерних подій ІНЕС "0". На часі тривають роботи по виведенню реакторної установки на мінімально-контрольований рівень потужності. Порушень меж і умов безпечної експлуатації немає. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінний і перебуває у межах діючих норм.