+380673870816 +380673870816

Прокуратура відстояла в апеляції вирок вітчиму-ґвалтівнику, від якого малолітня падчерка народила дитину

Фото ілюстроване

За принципової позиції Рівненської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок 44-річному жителю колишнього Здолбунівського району за неодноразове вчинення злочинів проти статевої недоторканості щодо своєї 13-річної падчерки (ч. 4 ст. 152 КК України).

Так,  у суді прокурором доведено, що чоловік ґвалтував малолітню доньку своєї співмешканки. Дівчинка завагітніла та народила дитину – хлопчика, батьком якого є її ж вітчим. Про сексуальне насильство над нею дівчинка нікому не повідомляла, адже боялася, що її маму позбавлять батьківських прав.

В суді доведено 2 епізоди насильства над дівчинкою.

У листопаді минулого року колегія суддів Острозького районного суду повністю підтримала позицію прокуратури та призначила чоловікові покарання - 10 років позбавлення волі із внесенням даних особи до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Не визнаючи своєї вини та не погоджуючись із таким рішенням суду обвинувачений оскаржив його в апеляційному порядку. Втім, Рівненський апеляційний суд пристав на доводи прокурора і залишив вирок суду першої інстанції без змін.

Повідомляє пресслужба Рівненської обласної прокуратури

Схожі статті