+380673870816 +380673870816

Прикордонники Рівненщини та Білорусі підсумували результати пасажиропотоку та товаропотоку через спільну ділянку кордону

У пункті пропуску "Нові Яриловичі-Нова Гута" відбулася робоча зустріч з керівництвом Державного митного комітету Республіки Білорусь за участі керівництва Держмитслужби України та начальників Рівненської, Житомирської та Ягодинської митниць.
    В ході зустрічі сторонами було підсумовано результати пасажиропотоку та товаропотоку через спільну ділянку кордону. Загалом, протягом 2011 року товарообіг між Україною та Республікою Білорусь зріс до 6 мільярдів доларів США. Через українсько-білоруський кордон було пропущено 2,5 мільйони транспортних засобів, 33,8 мільйонів тонн вантажів та 8,7 мільйонів громадян. З огляду на це вкрай важливим є забезпечення ефективного контролю та створення комфортних умов для перетину кордону.
    Під час двосторонньої зустрічі керівники обговорили питання обміну попередньою інформацією та вдосконалення форм взаємодії митних служб України та Республіки Білорусь у питаннях підготовки до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу Євро–2012, застосування системи раннього попередження про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-білоруському кордоні, яка ефективно діє на україно-білоруському кордоні з жовтня минулого року. Дана зустріч дала можливість підсумувати результати проведеної спільної роботи, поглибити співпрацю та визначити подальші кроки взаємодії.

Схожі статті