+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Рівненщини долучилися до проведення щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

Співробітники УМВС України в Рівненській області долучилися до проведення щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля". Понад сотня працівників управління займалися благоустроєм і озелененням, облаштовуючи клумби, висаджуючи дерева та квіти. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області. 
    Загалом, за кілька годин роботи, рівненська міліція отримала оновлену територію управління, Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, відомчого дитячого садочка та приміщення госпіталю ветеранів Великої Вітчизняної війни. 
До заходу правоохоронці підготувалися заздалегідь. Адже поспіх у таких справах зайвий. Кожен із залучених працівників знав, де, коли і що він повинен робити. Завдяки високому рівню організації поставлене завдання було виконане у лічені години.
    Натхненні прикладом керівництва, яке напередодні Великодніх свят долучилося до благоустрою Рівного та території біля обласної міліції, особовий склад управління поринув у роботу. Усі разом прибирали територію, висаджували молоді саджанці, кущі та квіти, обкопували дерева та клумби, підбілювали бордюри, фарбували дитячі гойдалки та драбинки. 
    Загалом, усі залишилися задоволені отриманим результатом. Головне, що таке оновлення зможуть оцінити не лише працівники міліції, а й дітки, що майже цілий день знаходяться у садочку, ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ, які лікуватимуться у госпіталі та поліклініці управління, а звичайні перехожі. Кожен з них з впевненістю може сказати, що правоохоронці Рівненщини вміють не лише боротися зі злочинністю, а робити довкілля чистішим.

Схожі статті