+380673870816 +380673870816

Податківці Рівненщини нагородили сумлінних платників податків

Підбивши перші підсумки роботи, податківці Рівненщини до прийдешніх свят вирішили нагородити найкращих платників податків та провідних ЗМІ нашого краю. 

Минулоріч до зведеного бюджету з обласної податкової надійшло більше 2 мільярдів 174 мільйонів гривень. Ця сума є дещо більшою за показники 2010 року. А от до державного бюджету податківці перерахували майже 933 мільйони гривень. Саме за ефективну двосторонню співпрацю між податківцями і підприємцями останніх сьогодні і відзначили. Голова ДПС в Рівненській області Віктор Башук розповів, що вже декілька років поспіль вони відзначають кращих платників податків. І зазвичай нагороди отримують одні й ті ж люди.

Вітрок Башук, голова ДПС в Рівненській області:

- Платники податків одні змінюються, з’являються, інші закриваються. В результаті 90% старих-нових платників податків залишаються ті самі. Все ж бізнес вести не кожному дано, тому 90% лишаються старі. З року в рік обличчя одні й ті самі.

Директор місцевого пивзаводу Мар’ян Года, котрого сьогодні відзначили грамотою розповів, що з податковою має добрі стосунки та ніколи не піддавався спокусі приховати кошти від них.

Мар’ян Года, приватний підприємець:

- Подібне бажання виникає практично у кожного. Річ у тім, що ми специфічне підприємство, адже ми зараз мало не єдині, хто випускає підакцизну продукцію. До таких підприємств посилена увага з боку правоохоронних органів. А мені немало років і хотілося б допрацювати до своєї пенсії спокійно.


Окрім сумлінних платників податків також нагородили і місцеві засоби масової інформації за постійне висвітлення діяльності Державної податкової служби. Серед них відзнаку отримала і телерадіокомпанія "Сфера-ТВ", яка як і сумлінні підприємці вже не перший рік отримує подібні нагороди від обласної податкової.


120113_Podatkova по sferadesigner

Схожі статті