+380673870816 +380673870816

Підприємства Рівненщини готові до приймання зернових

Державною інспекцією сільського господарства в Рівненській області проведено виробничу нараду з державними інспекторами з якості та безпеки зерна, на якій обговорено питання якості використовуваного зерна для помелу та забезпечення якісним борошном населення області. Про це повідомила прес-служба Державної інспекції сільського господарства.
    Зокрема, було зазначено, що випробувальна лабораторія відділу якості та безпеки зерна і продуктів його переробки та виробничі лабораторії хлібоприймальних і зернопереробних підприємств, атестовані на проведення досліджень якості зерна і продуктів, отриманих в результаті його переробки.
    Учасники заходу звернули увагу на те що, в Рівненській області налічується сім сертифікованих зернових складів та планується сертифікація ще трьох підприємств області. Крім того, було відзначено, що на усіх підприємствах Рівненщини підготовлено технічну базу до приймання зернових урожаю 2012 року, а саме: проведено ремонт зерносушарного, очисного та транспортного обладнання, установок активного вентилювання.
    Разом з тим, окрім інспекційної роботи інспекторський склад Держсільгоспінспекції проводить роз’яснювальну роботу серед сільськогосподарських підприємств, фермерів та приватних господарств щодо якісного збереження зернових та олійних культур на сертифікованих зернових складах.

Схожі статті