+380673870816 +380673870816

Перевізникам Рівненщини розповіли про нововведення у їхній роботі

На чергових зборах перевізників та контролюючих органів стало відомо про нововведення у роботі рівненських перевізників у цьому році та статистику дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв маршрутних таксі.

Діалог контролюючих органів з перевізниками розпочався із оголошення статистичних даних щодо кількості ДТП за участю водіїв маршрутних таксі у нашій області. За словами заступника начальника Головавтотрансінспекції Сергія Омельчука, їх щороку на Рівненщині стає менше.

Сергій Омельчук, заступник начальника Головавтотрансінспекції у Рівненській області:

- Якщо взяти 2007 рік, то у нас було 13 ДТП із вини ліцензованих автомобільних перевізників: 2 чоловіки загинуло, 52 травмовані. У 2010 році з 13 зменшилося до 6 ДТП: 2 загинуло, 12 травмовано, а в 2011 році 4 ДТП: 2 загинуло і 6 травмовано.

Прозвучали на нараді й причини перекриття частини вулиці Соборної. Такі зміни неабияк полегшили життя перевізникам, адже в результаті цього у центральній частині міста поменшало заторів.

Віталій Миронюк, начальник Рівненського міського управління транспорту і зв’язку:

- За підрахунками науковців по Соборній вулиці за добу проходить 20 тисяч одиниць транспорту і навіть роботи із розширення дороги не дали можливість підвищити пропускну здатність вулиці.

Втім, мова велася і про недоліки. У Рівному до основних відносяться графіки руху маршруток та кількість годин, які водій проводить за кермом. Аби контролювати останнє, відтепер у кожного водія повинна бути індивідуальна контрольна книжка, в якій він фіксуватиме час свого відпочинку та роботи. Під час чергових обов’язкових перевірок, на її наявність звертатиметься увага.

Окрім того, у кожного водія маршрутного таксі повинен бути паспорт маршруту, за яким він курсує. Розповіли перевізникам і про порушення на автостанціях Рівного: відсутність у деяких з них необхідних документів. Що ж стосується самих перевізників, то під час наради вони були мовчазні і навіть інформацію про обладнання маршруток GPS-навігаторами за власний рахунок сприйняли спокійно.

Схожі статті