+380673870816 +380673870816

ОСББ – нове життя для будинків Рівненщини

     Дах, що протікає, неробочі ліфти, брудні обшарпані під’їзди, перебої з холодною водою – все це в минулому у жителів будинку по вулиці Степана Бандери 60 А.

     Володимир Маслов, проживає у цьому будинку вже три роки. Лише віднедавна, за словами чоловіка,  відчув позитивні зміни у благоустрої  під’їздів. Вони розпочалися після того, як жителі будинку створили ОСББ "Дружба". Як результат - відремонтований дах, відновлена робота ліфтів, на вхідних дверях красуються нові домофони, проведено ремонт у під’їздах,  з’явилися пластикові вікна та чисте подвір’я, яке цілодобово освітлюється. У фонд ОСББ мешканці вносять лише 20 % загальної вартості витрат, все інше - муніципальні програми та допомога з міського бюджету. 

     Іван Фатич – полковник у відставці, всю завзятість та організованість втілив очоливши ОСББ "Дружба". Чоловік розповідає - попереду ще ремонт входів у під”їзди, придбання нових сміттєзбірників, впровадження індивідуального опалення. Найбільшим досягненням мешканці будинку вважають встановлення насосу для води. Завдяки якому холодна вода цілодобово та з високим напором.

     Міський голова Володимир Хомко, схвально оцінив зроблене, адже мешканці відчули себе господарями. Заохочувальним презентом за старання, жителям пообіцяв новий дитячий майданчик  за кошти міського бюджету.


110406_OSBB Dryzba sferadesigner

Схожі статті