+380673870816 +380673870816

"Небесна колискова" подарувала дітлахам Рівного Діснейленд

Дитячий проект "Небесна колискова", який виходить в ефірі телеканалу "Сфера", цими вихідними подарував справжнє свято усім найменшим жителям Рівного та їх батькам. Незважаючи на несприятливі погодні умови, вихованцям програми вдалося потішити публіку співом та танцями, подарувавши позитивний заряд хорошого настрою. 

Міккі Маус:

- Ха, привіт малеча, привіт "Сфера-ТВ". Радий вітати вас всіх на святкуванні.

До нашого міста завітала справжня казка. Аладін та його принцеса Жасмін, феї, діснеївський Міккі Маус та інші мультяшні герої буквально переповнювали подвір’я торгового центру "Злата Плаза", створюючи атмосферу свята та чудес. Концерт, який влаштували вихованці проекту "Небесна колискова" об’єднав і дорослих, і малечу в єдиній атмосфері - добра та любові.

Тьотя Валя, автор і ведуча дитячої телепрограми "Небесна колискова":

- В нас така тема Діснейленду. Ми перенесли Діснейленд до нас у Рівне. Головний герой Міккі Маус і багато ростових іграшок.

Запальні танці, веселі дитячі пісні та вірші. Близько півтори сотні учасників проекту "Небесна колискова" з ентузіазмом не лише виступали, а й вітали усіх найменших з Днем захисту дітей. В цей день звучали найщиріші побажання з дитячих вуст

Принцеса Жасмін:

- Здоров’я, щоб вони слухали тата, маму і бабусю. Всіх.

На сцені свої таланти демонстрували як старші, так і наймолодші учасники проекту. Усі зізналися, що "Небесна колискова" стала частинкою їхнього життя.

Фея Дінь-Дінь:

- Мені подобається в "Небесній колисковій»" займатися. Бо я тут танці вивчаю і вірші розказую великі. Мені найбільше подобається, як я різні вірші розповідаю в гарних костюмах.

На свято також завітали і почесні гості. Голова Рівненської обласної ради Юрій Кічатий привітав малюків і вручив подарунки. Бурхливими оплесками зустрічали дітлахи і мультяшного героя свята Міккі Мауса.

"Небесна колискова" стала справжнім гідом у світі чудес та казкових пригод. Вона подарувала дітлахам довгоочікуване свято і навіть дощова та вітряна погода не змогла цьому завадити.

Схожі статті