+380673870816 +380673870816

Напередодні Нового року рівненським правоохоронцям подарували 15 нових автомобілів

Начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко урочисто вручив ключі від новеньких службових автомобілів співробітникам міліції. 
     Автопарк спецпідрозділу "Беркут" поповнився трьома автомобілями: позашляховиком УАЗ, мікроавтобусом ГАЗель та "Рено". Для потреб Рівненського міського та районного відділів міліції виділено новенькі ВАЗівки сьомої моделі. Загалом, як зазначив керівник УМВС, лише цьогоріч суттєво поновлено автопарк міліції Рівненщини. 15 нових авто – це результат особливої уваги до вирішення нагальних питань забезпечення правоохоронців транспортом. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
     Питання, чи сядуть за кермо службових автівок дільничні інспектори у районах – нині вирішується не тільки у стінах УМВС, а й у залах сесійних засідань районних рад народних депутатів. Не секрет, що сьогодні міліціонери, особливо у сільській місцевості, досить часто добираються до місця виклику попутним або громадським транспортом. Тож сьогодні актуальність проблеми забезпечення транспортом правоохоронців, особливо у районах області, достатньо висока.

Схожі статті