+380673870816 +380673870816

На Рівненській АЕС висадили більше восьми тисяч квітів

Близько восьми з половиною тисяч розсади найрізноманітніших однорічних квітів висадили на території Рівненської атомної електростанції працівники цеху господарського обслуговування. Саме завдяки їхнім старанням найбільше підприємство Рівненщини щороку одягає барвисті шати із сальвій, айстр, чорнобривців. Про це повідомила прес-служба РАЕС.
    Опікуються рослинами озеленювачі цеху господарського обслуговування. Вони не лише садять рослини та доглядають за квітниками, а й самотужки збирають насіння, коли квіти відцвітуть, зберігають його, щоб наступної весни знову засіяти ним пристанційну територію. Окрім того, господарники Рівненської АЕС самі розробляють дизайн клумб, враховуючи не тільки період цвітіння рослин, а й їх висоту і колір. 
    Пристанційна територія завжди тішить око працівників атомного гіганта охайністю та доглянутістю: газони та кущі акуратно підстрижені, бордюри – побілені, на квітниках з ранньої весни до пізньої осені буяють квіти. Зараз якраз надійшов час тюльпанів. Це не тільки вносить мажорну нотку у клопіткі робочі будні, а й робить наш світ зеленішим, яскравішим, приємним для життя.

Схожі статті