+380673870816 +380673870816

На Рівненщині знайшли тіло 20-річної дівчини-гота

Днями до чергової частини Березнівського райвідділу міліції надійшло повідомлення від місцевого жителя, який виявив на території дендрологічного парку у Березному тіло невідомої дівчини. Поряд із ним лежала і передсмертна записка: "Мамо, тату, пробачте, що була блудним сином...". 

Слідчо-оперативна група встановила особу загиблої. Нею виявилася 20-річна місцева жителька, яку востаннє бачила її подруга 19 вересня. За зовнішнім оглядом тіла слідів насильницької смерті не виявлено. Однак, згідно із свідоцтвом про смерть встановити причину загибелі 20-річної дівчини не стало можливим через різко виражене гнильне руйнування тіла. Під одягом загиблої знаходився шприц із залишками рідини та три порожні упаковки заспокійливого засобу, які з місця події вилучені та направлені на дослідження.

Окрім прощального послання, поряд із залишками тіла дівчини була знайдена її сумка з документами та блокнот із незрозумілими знаками. Як стверджують знайомі загиблої, це була якась її особлива мова. У результаті проведених заходів стало відомо, що внаслідок непорозуміння між батьками і донькою, яка належала до прихильників готичної субкультури, вона вже давно не проживала з рідними. Надаючи перевагу відвідинам цвинтаря посеред ночі перед спокійним домашнім сном, загибла все рідше спілкувалася із рідними, все частіше пропадаючи із дому.

Схожі статті