+380673870816 +380673870816

На Рівненщині життя породіллі врятувала кров працівника МНС та міліціонера

Життя породіллі врятували працівник ДАІ та пожежник. У рівненському пологовому будинку через втрату крові ледь не померла новоспечена матуся. На щастя, її спасіння прибуло вчасно.

Маму новонародженої дівчинки оперували шляхом кесаревого розтину, адже самотужки вона народити не могла. Лікарі розповіли, що вагітність протікала з ускладненнями. Під час операції 23-річна матуся втратила чимало крові. Життя трималося "на волосині". Донорської крові 1 групи із резусом мінус у пологовому тоді не було.  

Рідкісний діагноз жінці виявили ще під час виношування дитини. Це і стало причиною, що немовля з’явилося на світ раніше встановленого терміну - на 34 тижні. Втім, уже зараз ні дитині, ні її матері нічого не загрожує. Останню врятували працівник ДАІ та пожежник. Саме в інспектора відділу ДАІ Рівненського МВ УМВС старшого лейтенанта міліції Івана Слудчика та у заступника начальника оперативно-координаційного центру з питань збору, обробки та підготовки даних УМНС підполковника цивільного захисту Ігоря Колядюка виявилася кров потрібної групи. Не гаючи ні хвилини вони вирушили на порятунок породіллі. Чоловіки розповіли, що для них рятувати людей – це справа честі.

Схожі статті