+380673870816 +380673870816

На Рівненщині збували наркотики та фальшиві євро

У поле зору рівненських співробітників Управління боротьби з організованою злочинністю потрапили особи, які на території Рівненської області збували наркотики та фальшиві євро. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     За результатом проведеної роботи з обігу вилучили одну тисячу 600 євро. При їх огляді та дослідженні встановили, що ці купюри є високоякісною підробкою, які без особливих проблем можна збути на стихійних валютних ринках чи навіть у пунктах обміну валют.
     За результатом проведеної закупки вдалося зафіксувати дотепер невідомих учасників групи, а згодом встановити й основних дійових осіб, задіяних у збуті як фальшивої валюти, так і психотропних речовин.
     Одразу після затримання на місце події прибула слідчо-оперативна група з працівниками НДЕКЦ при УМВС, після чого організували та сплановано провели санкціоновані обшуки у Луцьку спільно із працівниками волинського спецпідрозділу БОЗ. Зокрема, під час обшуків вилучили ще майже три тисячі іноземної валюти, дві одиниці гладкоствольної мисливської зброї, оргтехніку та наркотичну сировину.
     Наразі порушено кримінальну справу за частиною 2, 3 статті 199 Кримінального кодексу України (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей), яка передбачає позбавлення волі на строк до десяти років.
     За попередньою інформацією, підроблені кошти надійшли з країн Євросоюзу, виготовлялися вони шляхом високоякісного друку з імітуванням ступенів захисту банкнот, при цьому нумерація банкнот не повторювалася. На даний час стосовно трьох громадян обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Схожі статті