+380673870816 +380673870816

На Рівненщині у вогні загинув 95-річний дідусь

У вогні знову гинуть люди. В обласному управлінні МНС вкрай стурбовані. Вогнеборці розповіли, що більшість смертей через порушення елементарних правил пожежної безпеки. Останній трагічний випадок трапився у Сарнах. Там загинув 95-річний дідусь. Він задихнувся димом у власному помешканні. 

Старенький проживав у будинку сам. Рухатися самостійно він не міг. Тому рідко виходив із будинку. Того дня сусіди помітили, що з вікон вирує полум’я. Відразу повідомили рятувальників. Проте, пізно.

Мертвий чоловік лежав під ліжком, очевидно він хотів вибратися з вогню, але сил не вистачило. В управлінні держтехногенбезпеки повідомили, що попередня причина пожежі - коротке замикання електромережі. Втім, усі остаточні причини трагедії наразі з’ясовуються. За останній рік - це вже 74 загибель людини у вогні на Рівненщині. В обласному МНС стурбовані, що люди свідомо порушують правила пожежної безпеки. У результаті розплачуються власним життям.

53 людей вогнеборцям таки вдалося врятувати із вогню. Всього на території області із початку року трапилося близько 1300 пожеж, де згоріло майже 39 мільйонів гривень.

Схожі статті