+380673870816 +380673870816

На Рівненщині у лісі другу добу шукають грибника

У розпал грибного сезону до правоохоронців та рятувальників все частіше звертаються із заявами про зниклих у лісових хащах людей. На Рівненщині, неподалік дачного масиву Кам’яногірськ цими днями зник 74-річний Вадим Олександрович Смірнов. Його пошуками займаються уже другу добу. На допомогу сім’ї та правоохоронцям вирушили і лісівники. 

Зниклий Вадим Олександрович Смірнов у суботу о пів на третю дня пішов до лісу за грибами. Його рідні розповіли, що протягом 20 років він ходив завжди в одне і те ж місце. Не мав проблем зі здоров’ям. 28 років віддав військовій службі і легко орієнтувався у лісі, адже в молоді роки йому доводилося служити в Сибіру. Пан Вадим не користується стільниковим зв’язком. Коли ж настали сутінки, дружина забила на сполох. Його сини приїхали в той же день та звернулися до правоохоронців. Наразі на пошуки підполковника направлено 32 особи. Серед них і один із синів зниклого – Олександр. Він і контактує з рідними та своїм братом Ігорем, який залишився підтримати матір.

Ігор Гончар, син зниклого:

- Ми знаходимося на зв’язку. Вони годину як пішли в ліс, але досі жодної інформації. Ми кричали, звали. Проте марно. Телефон він залишив вдома.

Що ж могло трапитися із паном Вадимом рідні не знають. Проте розповіли, що зниклий добре знав ліс. 

Світлана Смірнова, дружина зниклого:

- Кожен день він ходив у ліс. Його всі знають. Він тут головний грибник.

Місцеві мешканці розповіли, що бували випадки, коли тут зникали люди. Усе тому, що в лісі є кілька, так званих, "блудливих місць", щоправда вони від масиву далеко. Допоки правоохоронці та лісники прочісують ліс, ситуацію коментувати відмовляються.


110926_Znukluy sferadesigner

Схожі статті