+380673870816 +380673870816

На Рівненщині резервуватимуть ділянки для будівництва доступного житла

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак доручив профільним заступникам підшукати земельні ділянки в усіх райцентрах, містах обласного значення, а також у Рівному для зведення доступного житла. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Потенційні будмайданчики мають бути з підведеними комунікаціями, щоб забудовники не витрачали додаткові гроші на інфраструктуру. Водночас, щоб зменшити вартість метрів квадратних, для інвесторів підготували типовий проект будівництва доступного житла. Його можуть брати за основу ті, хто готовий зводити будинки, придбання квартир у яких здешевлюватимуть бюджетним коштом. Площа житла має бути від 40 метрів квадратних, аби його могли придбати малозаможні краяни. В рамках соціальних ініціатив Президента України, вони можуть отримати кредит на 15 років під 16 відсотків. Крім того, за користування позиченими грішми люди платитимуть лише 3 відсотки, оскільки 13 компенсуватиме держава. 
    Здешевлені іпотечні кредити вже можуть брати жителі області, які хочуть придбати помешкання в Рівному, Кузнецовську та Костополі. Невдовзі квартири пропонуватимуть також у Дубровиці та Березному, оскільки будівельники вже готують необхідні документи на об’єкти для погодження в Мінрегіонбуді, а отже й участі в програмі "Доступне житло".
    Отримати вичерпну інформацію про пропозиції будівельників та вимоги банків потенційні позичальники можуть за номерами телефонів: 695-303 або 63-43-10.

Схожі статті