+380673870816 +380673870816

На Рівненщині продовжують електрифікацію нових вулиць

Кошти з обласної казни насамперед спрямують на будівництво нових електромереж у Володимирецькому, Зарічненському та Рокитнівському районах, оскільки саме ці райдержадміністрації вже підготували всі необхідні документи, щоб отримати співфінансування. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Нині в обласному бюджеті на електрифікацію нових вулиць зарезервували 185 тисяч гривень, зауважив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Їх розподілять між населеними пунктами, які передбачили кошти в сільських і районних бюджетах для співфінансування.
    На таких умовах нині триває реалізація проектів у Володимирецькому районі (райцентрі та селах Кідри, Собіщиці і Степангород), Рокитнівському (селищах міського типу Рокитне та Томашгород, а також селах Рокитне, Масевичі, Блажове, Залав’я, Сновидовичі), Сарненському (селах Дубки, Тутовичі, Чудель, Селище, Тинне, Ясногірка, Зносичі та смт Клесів), Зарічненському (райцентрі, селі Дібрівськ та урочищах "Новий аеропорт" і "Старий аеропорт"), Корецькому (селах Новий Корець і Дивень), Радивилівському (селах Дружба і Бугаївка), Рівненському (селах Зоря й Олександрія), а також по одному селі в Здолбунівському, Костопільському та Млинівському районах.

Схожі статті