+380673870816 +380673870816

На Рівненщині правоохоронці повернули зниклих дітей батькам

Днями майже опівночі до чергової частини Рівненського МВ УМВС надійшло повідомлення від 40-річної рівнянки Людмили, що по обіді пішов з дому та до цього часу не повернувся її неповнолітній син - 15-річний Мирослав.
     Як з'ясувалося, юнак разом із своїми 12-річним та 13-річним друзями пішли гуляти. Спочатку зайшли в комп'ютерний клуб, потім зустрілися з товаришами. Цілу ніч діти вешталися вулицями Рівного, проте про своє місце перебування жоден із хлопців не здогадався повідомити своїх батьків.
     Майже п'ять годин поспіль працівники кримінальної служби у справах дітей шукали хлопчаків, прочісуючи закутки обласного центру. На одній із вулиць Рівного міліціонери і помітили гурт підлітків, серед яких і впізнали втікачів. Діти розповіли, що вирішили прогулятися нічним містом, були у піцерії, а також їздили на таксі до свого знайомого у гості. Спонсором "гуляння" став один з товаришів, який при собі мав не одну сотню гривень. 
     Трьох дітей доставили у міський відділ міліції та викликали їхніх батьків. За неналежне виховання дітей склали адміністративні протоколи, які направили до суду.

Схожі статті