+380673870816 +380673870816

На Рівненщині планують реалізувати шість стратегічних проектів

Це стане можливим за сприяння Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. Про це йшлося під час засідання регіонального комітету з економічних реформ за участю голови Держагенства Владислава Каськіва. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Відтак, Рівненщина матиме сприяння в залучені вітчизняного та іноземного капіталу. Таким чином в області домовлено впроваджувати шість стратегічних проектів, які визначені державою як пріоритетні. Це, зокрема, модернізація освіти, використання біомаси, технологічне оснащення «швидких» допомог, будівництво перинатального центру, оптового сільськогосподарського ринку й індустріального парку. Крім того, Держінвестпроект України супроводжуватиме три потужні іноземні інвестиційні проекти від Рівненщини, які на етапі реалізації потребують сприяння на столичному рівні. 
    Василь Берташ подякував за підтримку голові та представникам Держінвестпроекту України. Адже створення сприятливих умов для залучення інвестицій – це один із пріоритетів у роботі влади, наголосив очільник Рівненщини. За його словами, це є необхідною умовою для розвитку економіки краю, наповнення бюджетів, створення нових робочих місць, виконання соціальних програм, а отже добробуту населення.
    За результатами засідання регіонального комітету з економічних реформ Василь Берташ, Юрій Кічатий та Владислав Каськів підписали Угоду про співпрацю між облдержадміністрацією, обласною радою та Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України.

Схожі статті