+380673870816 +380673870816

На Рівненщині підриватимуть 250-кілограмову авіабомбу часів Другої світової війни

Своєрідний сувенір з Німеччини, часів Другої світової війни, знайшли 7 жовтня у центрі міста Сарни. На одній із приватних ділянок відкопали авіаційну бомбу вагою 250 кілограм. 

У центрі міста Сарни за адресою Ярослава Мудрого 2 знаходиться приватний будинок. Минулої п'ятниці, робочі, які викопували яму під льох, знайшли вибухонебезпечний пристрій. Він знаходився на глибині двох метрів. Про знахідку відразу повідомили працівників міліції та МНС.

Олег Нікольчук, начальник групи піротехнічних робіт УМНС в Рівненській області:

- Під час огляду ми виявили, що знахідка схожа на авіаційну бомбу. Ми подали заявку в аварійно-рятувальний загін спеціального призначення. Дали заявку в районний УМВС для охорони даного предмету.

Поряд з місцем знахідки розташовані адміністративні та житлові будинки, а радіус ураження може становити більше 1000 метрів. Головна проблема піротехніків - транспортування та знешкодження авіаційної бомби.

Олександр Шахно, заступник начальника пожежної частини міста Сарни:

- Ми не можемо повністю викопати бомбу, а це ускладнює роботу. 

Після наради з керівниками МНС області та району, вирішили знешкодити авіаційну бомбу на місці, адже транспортувати її небезпечно. Для цього провели евакуацію населення чотирьох районів центру Сарн. Сам підрив запланували сьогодні на другу годину дня.


111012_Bomba sferadesigner

Схожі статті