+380673870816 +380673870816

На Рівненщині чоловік зарізав дружину через звинувачення у бездітності

Ніч проти понеділка цього тижня стривожила жителів Сарненщини жахливою новиною. 29-річний чоловік жорстоко відібрав життя у своєї 27-річної дружини. Причиною всьому стала сварка подружжя через бездітність. 

О 3 годині ночі 26 вересня до чергової частини Сарненського райвідділу міліції надійшло повідомлення про виявлення у одному із сіл за місцем проживання трупа молодої жінки. Про надзвичайну подію, яка трапилася, правоохоронцям повідомили лікарі швидкої медичної допомоги, які прибули на місце події за викликом, проте констатували лише насильницьку смерть потерпілої.

Зрозумівши, що трапилася біда, чоловік зателефонував братові дружини і розповів, що накоїв. Родич негайно викликав швидку. 

Про сварки молодої сім’ї, із дня створення якої минуло лише п’ять років, оточуючі не знали. Зі слів рідних стало відомо, що часто жінка прибігала до батьків у сльозах та побоях. Однак жодного втручання родичів у свої з чоловіком стосунки не хотіла.

Того дня, повернувшись з гостини, між закоханими виникла сварка. Обурена безпідставними наклепами, покійна звинуватила свого благовірного в тому, що у них немає дітей. "Удар" по чоловічому самолюбству став, напевне, останньою краплею. Тримаючи в руках кухонного ножа, чоловік наніс ним удар у шию.

Начальник управління внутрішніх справ Василь Лазутко повідомив, що підозрюваний після того як усвідомив, що накоїв, сам намагався вчинити самогубство.

Експерти вилучили ніж, який стане ключовим доказом у порушенні кримінальної справи за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство), яка передбачає позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років.

 


110929_Vbulu_Ginku sferadesigner

Схожі статті