+380673870816 +380673870816

На Рівненщині браконьєри поранили двох єгерів

Сутичка між браконьєрами та двома єгерями закінчилася вогнепальним пораненням останніх. Про подію, яка трапилася 13 грудня, чергового Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області телефоном повідомив сам потерпілий, 28-річний сарненчанин, інженер з охорони лісу "Рівненського природного заповідника". Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Того дня, працівники заповіднику, почувши гавкіт собак, вийшли на галявину, де невідомі їм особи палили багаття. Представившись та показавши посвідчення, охоронці лісу попросили їх покинути територію заповідника, адже полювання тут заборонено. У відповідь, зухвалі чоловіки пригрозили їм мисливською зброєю, а у результаті раптово конфлікту, застосували її. 37-річному жителю села Старе Село на Рокитнівщині, ліснику Старосiльського лісництва, поранили ліву ногу, а 28-річному сарненчанину нанесли вогнепальне поранення в область грудної клітки. В результаті обоє потерпілих госпіталізовані в реанімаційне відділення Рокитнівської ЦРЛ.
     Правоохоронці, які виїхали на місце події встановили, що на полюванні перебувало п'ятеро мисливців, проте затримати на сьогодні вдалося лише 51-річного та 23-річного жителів села Переходичi Рокитнівського району, непрацюючі, які наразі затримані та доставлені в Рокитнівський РВ УМВС. На мiсцi події вилучено незареєстровану мисливську рушницю "ІЖ-54", а в подальшому вилучено ще дві мисливські рушниці. Проводиться перевiрка.
     Слідчий СВ Рокитнівського РВ УМВС за цим фактом порушив кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого частиною 1 статті 15 та пунктом 1 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України (Замах на умисне вбивство двох і більше осіб). Слідчі дії тривають.

Схожі статті