+380673870816 +380673870816

На Рівненщині 10-річні хлопчаки потрапили до лікарні в алкогольній комі

Кожного дня жителі Володимирця спостерігали картину, як двоє хлопчаків, немов рідні брати, метушливо гуляють вулицями села. Їхня дружба розпочалася за шкільною партою, де хлопці познайомились п’ять років назад і були як "нерозлийвода". А на початку грудня з діагнозом отруєння невідомою речовиною їх обох доставили до приймального відділення Володимирецької центральної районної лікарні. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Того дня Борис, запитавши дозволу у матері, пішов у сусіднє село до свого друга й однокласника Віктора. Для хлопця - це була наче традиція – відвідини товариша. Коли почало сутеніти, матір одного із хлопчаків відчула хвилювання, і пішла на пошуки своєї дитини. Заглянувши до сусіднього господарства, в якому ніхто не проживає, на подвір’ї вона побачила хлопців непритомними. Прийшовши до тями, неповнолітні пояснили, що перебуваючи на подвір’ї невідомого їм господарства, вони знайшли півлітрову скляну пляшку з алкоголем, яку в подальшому випили.
     Наразі достеменно невідомо, що спонукало 10-річних хлопчаків на Володимиречинні спробувати спиртне. Можливо, це було не вперше. Зрештою, цей свій алкогольний "досвід" вони, сподіваємося, запам’ятають надовго. Адже після "застілля" вони потрапили до реанімаційного відділення лікарні з діагнозом: алкогольна кома та загальне переохолодження організму.
     За цим фактом співробітники кримінальної міліції у справах дітей провели ряд перевірок, а батьків притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов`язків щодо виховання дітей).

Схожі статті