+380673870816 +380673870816

Міський голова Рівного зустрівся із срібною призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики Ольгою Земляк (ВІДЕО)

Рівненські спортсмени продовжують прославляти наше місто на спортивній арені Європи. Нагадаємо, три дні тому у Цюріху завершився фінальний забіг чемпіонату Європи з легкої атлетики на дистанції 400 метрів, в якому срібну медаль завоювала рівнянка Ольга Земляк. Вона принесла Україні другу медаль чемпіонату Європи.

Земляк фінішувала з результатом 51,36 секунди, поступившись тільки італійці Лібаніі Гренот - 51.10. За словами дівчини, її результат перевершив навіть власні сподівання.

Ольга Земляк, срібна призерка чемпіонату Європи з легкої атлетики:

- Це моя перша медаль в особистому заліку. Перед цим були медалі, але тільки в естафетах. Для мене це срібло на вагу золота, бо це перша моя медаль.

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, сьогодні місцева влада робить чимало для того, аби талановиті спортсмени не покидали наше місто.