+380673870816 +380673870816

Медійники Рівненщини продемонстрували свою фізичну підготовку на щорічній журналістській спартакіаді

Один за всіх та всі за одного, або як медійники першість виборювали. Щоправда у спорті. Цими вихідними на базі відпочинку "Хрінники" журналісти Рівного та області мали можливість продемонструвати свою фізичну підготовку на щорічній журналістській спартакіаді. За два дні запеклих поєдинків вдалося визначити кращих спортсменів-медійників. 

Хто силою, хто розумом. Медійники міста та області приїхали у Хрінники, аби позмагатися за першість у семи видах спорту: тенісі, шашках, шахах, армреслінгу, підйому гирі, дартс та перетягуванні линви.

У перший день спортсмени показали свою вправність з тенісною ракеткою. Силу та витривалість - у гирьовому спорті, інтелект та логічне мислення - в шашках та шахах. Наступного дня почали з дартсу. Учасниці від телекомпанії "Сфера-ТВ" зізналися, що дротики в руках тримали вперше в житті, втім в десятку таки поцілили.

На десерт спартакіади – перетягування линви. "Сферу-ТВ" знову представляли дівчата. Їхніми суперниками виявилися хлопці із спецпідрозділу міліції "Беркут". Правоохоронці виступили за чесні змагання, тому тендітним рукам дівчат не піддалися. В результаті команда обласного управління МВС здобула почесне третє місце, срібну нагороду вибороли учасники від Рівненського державного телебачення. Золото на хрінницьких змаганнях отримала команда Острозької районної газети "Життя і слово". Команда "Сфери-ТВ" здобула срібло у змаганнях з армспорту. А дівчата, які тягнули линву, отримали аж дві медалі та диплом за волю до перемоги.

Учасники 13 журналістської спартакіади в Хрінниках розповіли, що і позмагалися, і відпочили на славу. Та з нетерпінням уже чекають наступного року, аби знову постояти за честь своїх команд.

Схожі статті