+380673870816 +380673870816

Майже сотня населених пунктів Рівненщини мають сучасну містобудівну документацію

Наразі в області 98 сіл, селищ і міст вже забезпечили новими або ж осучасненими генпланами, зазначив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Ще 117 розробляють. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Найактивніше містобудівну документацію оновлюють у Володимирецькому, Рівненському, Сарненському, Березнівському, Рокитнівському, Острозькому та Зарічненському районах. Водночас Березнівський та Здолбунівський вже мають схеми планування територій районів. Відповідно до них розробляють районні програми соціально-економічного розвитку. 
    Адже згідно з законодавчими новаціями, з нового року пропонувати під будівництво шкіл, дитсадків, ФАПів, спортзалів, реалізації інших соціальних чи бізнесових проектів можна лише ті земельні ділянки, які передбачені на ці цілі в містобудівній документації. Нині схеми планування територій також виготовляють Сарненський, Костопільський, Острозький та Рокитнівський райони, які вже зробили топографічні зйомки. Водночас вони мають за основу схему планування території Рівненської області.
    Цьогоріч на реалізацію обласної програми забезпечення містобудівною документацією з обласного бюджету вже виділили 150 тисяч гривень. Кошти з обласної казни можуть отримати райони на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.

Схожі статті