+380673870816 +380673870816

Майже півтори тисячі п’яних водіїв затримали працівники ДАІ на дорогах Рівненщини

Майже півтори тисячі п’яних водіїв затримали вартові доріг з початку цього року на дорогах області. Усі вони притягнуті до адміністративної відповідальності. У ДАІ розповіли, що кількість аварій з вини нетверезих водіїв зросла. Тому вкотре звертаються до учасників дорожнього руху з відповідальністю ставитися не лише до власного життя, а й до життя інших, сідаючи за кермо.

За чотири місяці цього року на території області спостерігається зростання кількості дорожньо-транспортних пригод, які сталися з вини водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, розповідають в обласному Відділі ДАІ.

У минулому році зареєстрована лише одна пригода з вини нетверезого водія у якій травмовано одну людину. А вже у цьому році кількість таких пригод збільшилася у чотири рази. Як наслідок троє людей загинуло та четверо – отримали поранення різного ступеню важкості.

Статистика ДАІ переконує, що далеко не всі водії розуміють цю прописну істину. Щодня вартові доріг складають від 10 до 20 адміністративних протоколів на водіїв, які керують транспортними засобами напідпитку.

Валентин Павлюк, начальник сектору адміністративної практики ВДАІ УМВС:

- Вже близько однієї тисячі чотириста нетверезих водіїв затримали працівники Державтоінспекції з початку 2012 року. Загалом, впродовж 2012 року за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння сплатили штраф понад 550 водіїв. Близько 60 порушників, згідно рішень суду, позбавлені права керування на різні терміни. Також понад 340 водіям суд призначив громадські роботи. 

 


NS_120516_DTP по sferadesigner

Схожі статті