+380673870816 +380673870816

Лучники з Рівненщини вибороли срібло на чемпіонаті Європи

19-річні березнівчани Антон Комар та Сергій Розкидний привезли срібні медалі з чемпіонату Європи. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Міжнародний спортивний захід відбувся у французькому місті Вітель. За перемогу змагалися 11 команд. До фіналу лучники з Рівненщини перемогли австрійців, німців та поляків. Проте у завершальному поєдинку спортсмени програли французам і в результаті посіли друге місце.

-Хлопці займаються цим видом спорту вже близько 10 років. Антон Комар до цієї перемоги був учасником олімпійських юнацьких ігор у Китаї та Чемпіонату світу у Франції, що проходили у 2014 році. Натомість у Сергія Розкидного – це дебют на міжнародній арені, - розповів тренер спортсменів Валентин Хавтура.

До змагань лучників готували тренери Олег Авдєнтов, Іван Мазепа та Валентин Хавтура.