+380673870816 +380673870816

Лучанин за жагу до мистецтва поплатився штрафом

Під час відпрацювання міста Луцьк працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей Луцького МВ УМВС України у Волинській області затримали на гарячому 24-річного лучанина, який розмальовував фарбами графіті на фасаді одного із будинків обласного центру. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Молодик має хист до графіті, адже захоплюється ним із дитинства. Навіть стіни у помешканні правопорушника повністю в його мистецтві. Хлопець розповів, що він насправді не хоче малювати на фасадах та стінах будинків міста, але поки що в обласному центрі немає спеціально виділеного місця для графіті. Саме через це любителі графіті змушені «творити» в заборонених для цього місцях. 
     У свою чергу молодик вину визнав повністю, навіть погодився повитирати стіну, яку він розмалював. Але, незважаючи на це, за вказане правопорушення лучанина притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою покарання у вигляді штрафу в сумі 51 гривня.

Схожі статті