+380673870816 +380673870816

Комунальників Рівненщини відзначили у столиці

     Перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Юрій Хіврич на селекторній нараді подякував області за вчасний початок опалювального сезону, його безперебійне проходження впродовж усього періоду, а також за повний розрахунок із працівниками галузі.

     Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.

     Якщо в Україні комунальникам не доплатили майже 70 мільйонів гривень, то на Рівненщині питання заборгованості ніколи не виникало, підкреслив Юрій Хіврич. Крім того, на обласних теплопостачальників не скаржилися до столиці. Якщо, від українців за опалювальний період на "гарячу телефонну лінію" надійшло 2881 звернення, то з Рівненщини лише 3. А це показник оперативного реагування аварійних служб на місцях, акцентував високопосадовець. Також, перший заступник міністра назвав нашу область у числі регіонів, які вже почали готуватися до Великодня і подбали про чистоту міста, ремонт доріг, прибирання обабіч автошляхів.

     Водночас, заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак, доручив управлінню житлово-комунального господарства до вівторка підготувати графік прибирання території Рівненщини. Відповідно до нього благоустрій усіх населених пунктів області потрібно завершити до 16 квітня. Аналогічні завдання головам райдержадміністрацій і сільських рад Володимир Новак озвучить на селекторній нараді. А на 15 квітня запланований загальнодержавний суботник.

Схожі статті